Casa Pacande
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Roken niet toegestaan Rookvrije kamers |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De gesitueerde in Guaduas Casa Pacande Guaduas ligt op 3 km afstand van Piedra Capira en nodigt gasten uit om toeristische bestemmingen te verkennen.
De villa beschikt ook over uitzicht op de tuin.
Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een complete keuken van dit vakantiehuis. De dichtstbijzijnde luchthaven is Bogota, op 120 km afstand.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
- Ondiep gedeelte
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Casa Pacande van de luchthaven Bogota?
De luchthaven Bogota en Casa Pacande liggen op een afstand van 120 km van elkaar. - ❓
Is er Wi-Fi in Casa Pacande?
Ja, Casa Pacande biedt WiFi aan. - ❓
Is er een keuken in Casa Pacande?
Een complete keuken maakt deel uit van de voorzieningen die beschikbaar zijn in Casa Pacande. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Casa Pacande?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Casa Pacande. - ❓
Welk uitzicht wacht op ons vanuit de ramen van dit vakantiehuis?
Gasten van dit vakantiehuis hebben uitzicht op de tuin.